Bestyrelsen

Bestyrelsen

Navn
Opgave
(bl.a.)
Telefon
E-mail
Merete Olsen – formand
Dyssegårdsvej 87
Formand
46 19 06 04
26 70 36 79
merete.olsen.61@gmail.com
Walter Østerstrøm
Sankt Jørgensbjerg 7
4000 Roskilde
Kasserer
40 50 60 53
kasserer@gadstrup-motion.dk
Jimmy Boa
Ramsøbakken 109
Næstformand
30185312
Jimmy.boa@hotmail.com
 
Poul Petersen
Tornegårdsvej 21
Medlemmer, system
og powerwalk
46 19 12 95
20 20 03 89
poul@gadstrup-motion.dk
 
Tommi Gadbert
Kirkebakken 60
Fitness
20 49 13 28
 
gadbert@os.dk
Carsten Lund Jakobsen
Ramsøbakken 21
Fitness
31 51 05 43
Carstenlundjakobsen@gmail.com
John Danielsen
Ørstedvej 36c,
4622 Havdrup
Kettlebell og Crossfit
27 64 21 27
Amelung@gmail.com
Charlotte Skou Hansen(sub)
Østervej 4
Event og rengøring
24 94 67 69
cskouhans@gmail.com
Vinni Smith Dinesen((sub)
Ørstedvej 44
4130 Ørsted
Kontakt til Ramsøhallen
31 24 04 82
vinni@vinnismith.dk
Andre vigtige kontakter
 
 
 
Kristen Mathiasen
(GM Webmaster
webmaster
30 20 26 92
webmaster@gadstrup-motion.dk
 
Ramsøhallen
Servicemedarbejder i hallen  
 
46 19 10 01
Ramsoehallen@mail.dk
 Ramsøhallens Cafeteria
 
46 19 10 02
 
Henning Riber (halinspektør)
 
29 77 51 88
henning.riber@me.com
 
Helle Eriksen (formand for GIF)
 
 
30 45 98 29
eriksen.faaborg@os.dk